blank

З м’ясом чи з бананами. 5 нетипових салатів з редискою від Євгена Клопотенка

Приносите ви додому торбу з покупками, дістаєте звідти в’язку редиски й на хвильку зависаєте. Бо салат із огірками й зеленню вже був і не раз, сметаною те все добро теж заправляли, а досвід інших асоціативних рядів не пропонує, хоча ж явно хочеться. На щастя, я вже мої базові асоціативні конструкції давно подали у відставку, а тому я навигадував цікавих салатів із на перший погляд вкрай дивними поєднаннями. Але це лише “на погляд”, бо з першою ж ложкою будь-якого салату ви зрозумієте, що дивні тільки ті, хто таких салатів дотепер не їсть. До речі, у всіх салатах користь редиски ще й додається до не менш поживних і корисних інгредієнтів, з якими вона парується.

Салат із запеченою редискою та картоплею

Нумо з першого салату руйнувати стереотипи. Редиску можна запікати і я дуже рекомендую це зробити, щоб шаблонне мислення самознищилося. Цей салат із запеченою редискою і картоплею водночас зігріваючий, але й дуже літній за смаками. Ну а з першою молодою картоплею отримає бонусні смакові бали й точно підніметься рейтингом ваших улюблених овочевих страв.

Салат з редискою і картоплею

Салат з редискою і апельсином

Цей салат існує у добірці, щоб подружити зимовий сезон із весняним. Щоб приготувати салат з редискою і апельсином, потрібен дуже простий набір продуктів. Однак це поєднання таких різних текстур і посмаків мене заворожує. Тож так, цитрусові можна додавати не тільки в теплі зимові салати з куркою та айсбергом, але й у такі свіжо-весняні.

Салат з редискою і апельсином

Салат з редискою і бананом

Тут чудово все: і ще більш дивне поєднання, і комбінація сезонів в страві, і простота приготування. Щоб урівноважити смаки, у салат з редискою і бананом я додав ще й цукіні. Хоча, якщо ви не готові до аж таких експериментів у своєму житті, приберіть банан і лишіть до редиски лиш цукіні з цибулею. Такий салат я часто готував – виходить дуже смачно!

Салат з редискою і бананом

Салат з редискою і свининою

Редиска – дуже популярний овоч азійської кухні, тому раджу вам приготувати страву зі східними смаками. Цей китайський салат з редискою і свининою стане ідеальним варіантом для легкої, але поживної вечері. Адже тут і м’ясо, і овочі, і легша за звичайну рисова локшина. Додайте трохи соусу та спецій і зможете продегустувати Китай у себе на кухні.

Салат з редискою і свининою

Салат табуле з куркою і редискою

Східний табуле, котрий готують із булгура чи кус-куса з зеленню і спеціями, давно став популярним на весь світ завдяки балансу смаків і поживних речовин у ньому. Я вирішив готувати салат табуле з куркою і редискою – трохи нетипово, зате ще більш насичено за смаками. Редиска додає пікантності, а курка – більшої поживності. Тож не бійтеся експериментувати ні з табуле, ні з рештою салатів, додаючи в них улюблені інгредієнти.

Салат з редискою і куркою

Завантаження...