blank

Як збити білки

Для безлічі рецептів, і не тільки для випічки, часто потрібно збити білки. Але не завжди у всіх це виходить. Часто білки не збиваються зовсім або збиваються недостатньо добре. І тому я вирішив розповісти вам, як правильно збити білки швидко і просто. Навчившись робити це правильно, ви зможете приготувати купу смачних страв, як, наприклад, форель, запечена в солі.

Правило 1: чиста і суха ємність

Перевірте, щоб ємність, в якій ви збираєтеся збивати білки, обов’язково була чистою. Якщо там будуть залишки жиру, то добре збити білки вам не вдасться. Тому я рекомендую використовувати скляні миски, а не пластикові. У пластиковому посуді можуть бути мікротріщини, в яких залишається невелика кількість жиру.

Отделите желтки от белков

Для початку вам потрібно відокремити жовтки від білків. Якщо ви робите це не дуже часто, то іноді трохи жовтка може потрапити у вашу миску з білками. І тоді збити білки у вас теж не вийде. Тому я рекомендую використовувати 3 ємності: одну для жовтків, одну для білків і останню, куди ви перекладете вже готові для збивання білки, звільнені від зайвого жовтка або шкарлупки, яка туди випадково потрапила.

Якщо ви помили миску безпосередньо перед використанням, то потрібно витерти її насухо. На стінках не повинно залишитися ні краплі води. І безпосередньо при збиванні теж не забувайте стежити, щоб в ємність випадково не потрапила вода. В іншому випадку збити білки до стійких піків у вас не вийде.

Правило 2: якісні яйця

Я кожного разу кажу вам про якість продуктів, але і тут ще раз повторюся. Намагайтеся використовувати тільки якісне яйце, так як хороший продукт – один з головних запорук чудового результату на виході. Свіжість яєць для збивання білків не має великого значення. У деяких випадках білки з умовно «старих» яєць збиваються набагато краще. Головне стежити, щоб у них не закінчився термін придатності.

Добавьте сахар

Правило № 3: сіль

При збиванні білків я завжди додаю трохи солі. З її допомогою ви зіб’єте білки набагато простіше.

Правило № 4: швидкість збивання

Не рекомендую збивати білки на великій швидкості міксера, інакше їх дуже легко «перезбити». Поставте вінчики міксера в ємність з білками під прямим кутом і починайте збивати на невеликій швидкості. Через хвилинку можна трохи збільшити швидкість, але все одно не вмикати максимум. Якщо у вашого міксера немає багатоступінчастого перемикання швидкостей, то спробуйте збити білки на першій швидкості.

Правило № 5: цукор

У процесі збивання я додаю до білків цукор. З його допомогою в результаті вийде ідеальна ніжна структура, білки будуть добре тримати форму. Без додавання цукру структура білків буде більш пухкою.

Идеальная структура белков

Як бачите, збити білки виявилося дуже просто. І я впевнений, що тепер ви зможете зробити це ідеально і з задоволенням.

Готувати – це просто!

Завантаження...