Смачне меню з квашеною капустою

У нашому життєвому меню квашена капуста – це напрочуд простий і корисний гарнір для багатьох страв. Під час процесу ферментації, або заквашування, у капусті утворюється низка корисних вітамінів та мікроелементів. Тож вживати квашену капусту особливо варто в міжсезоння, коли в більшості звичних продуктів корисних поживних речовин залишається обмаль. Радимо квашену капусту вживати з порізаною ріпчастою чи зеленою цибулею та заправляти домашньою або нерафінованою олією соняшника чи гарбуза.  

Окрім того, що квашена капуста є гарніром до більшості страв. Існує безліч рецептів національної кухні українців, у яких цей продукт виступає основою. Так з квашеної капусти можна робити начинки до пирогів чи вареників, з неї готують капусняк чи тушкують капусту з м’ясом. У нашій добірці пропонуємо кілька методів квашення капусти та надаємо перелік страв, основою яких є цей продукт. 

КВАШЕНА КАПУСТА З МОРКВОЮ ТА ЯЛІВЦЕМ

Квашена капуста з ялівцем

А ви знали, що заквашувати капусту не можна морською чи йодованою сіллю? Так само важливо обрати правильний сорт капусти пізнього періоду визрівання, або як її називають у народі “зимову. Саме цей сорт добре зберігається у холодильниках, погребах чи льосі. Крім самого рецепта, ми підготували чимало порад, які можна прочитати тут – квашена капуста з морквою та ялівцем.

КАПУСНЯК ІЗ КВАШЕНОЮ КАПУСТОЮ ТА ГРИБАМИ

Капусняк з квашеною капустою

Основний інгредієнт капусняку із квашеною капустою та грибами – це, звісно, капуста. І за доброю традицією суп на основі цього овочу став другим за значущістю в Україні після борщу. Цю страву можна приготувати й з сирої капусти, але ми пропонуємо рецепт саме з квашеної, без м’яса, але з салом та ароматними грибами.

БІГОС З ГРЕЧКОЮ

Бігос з гречкою

Наш рецепт бігосу з гречкою оснований на квашеній капусті. Хоча буває, що краще додавати ще й свіжу, щоб смак вийшов не надто кислим.  Якщо ви любите страву, що тане у роті, то тушкуйте капусту з м’ясом на повільному вогні якомога довше.

ПІСНІ ВАРЕНИКИ З КВАШЕНОЮ КАПУСТОЮ

Пісні вареники з квашеною капустою

Ой, з якими тільки начинками не роблять в Україні вареники! Не оминула доля і квашену капусту. Тож до вашої уваги смачні пісні вареники з квашеною капустою. Приємний бонус: у цьому рецепті є ще один метод квашення цього овочу.

Готувати – це просто!

Завантаження...