Немає драглів – немає свята. Смачні рецепти холодцю від Євгена Клопотенка

Я знаю, що у свята ви готуєте холодець чи, як називали наші предки, – драглі. Смачна, насичена та добре застигла м’ясна страва, яку традиційно подають з міцною гірчицею чи хріном, а може дехто з вас любить із пекельною аджикою – це справжня ознака великого свята. Але я знаю, чому ви чекаєте якогось особливого дня, бо приготування драглів – та ще морока та багато витраченого часу.
Спогади з дитинства закарбувалися в пам’яті назавжди: як тарілки остигали по усій квартирі, а потім разом з сім’єю шукали місце в холодильнику, щоб вмістилося усе це багатство.

Я теж проходив таке посвячення у свято, назвемо це так. Саме тому мені дуже хочеться, щоб ми частіше готували те, що любимо і те, що створює святковий настрій навіть у звичайний день. Я зібрав добірку найсмачніших драглів, холодцю та заливного – називайте як хочете, але будьте певні, що зранку приготуєте, а в обід вже будете насолоджуватися. Звісно, виберіть і те, що приготуєте на Великдень.

Заливне з індички

Заливне з індички

Заливне за 40 хвилин? Я знаю, ви про таке мріяли, а я сьогодні чародійник, тому і виконую ваші бажання. Зробимо заливне з індички та зеленого горошку для урізноманітнення текстур – смачне, насичене та без мороки. Готуйте його тоді, коли лишень захочеться, та, звісно, тримайте рецепт для свят.

Заливне з курки в мультиварці

Заливне з курки в мультиварці

Зазвичай холодець довго варять у каструлі на плиті, а мені захотілося перевірити, яким він буде, якщо приготувати в мультиварці в режимі томління. Результат перевершив мої очікування. Продукти повільно готувалися та віддавали свої смаки та аромати, нічого не збігало і не вимагало додаткової уваги. Тепер і у вас є рецепт заливного з курки в мультиварці – користуйтеся!

Холодець у фритюрі

Холодець у фритюрі

Я знаю, що ви сюди прийшли за рецептом смачних прозорих драглів. А я не міг не запропонувати вам справжню сенсацію – холодець у фритюрі, який ви навряд чи коли куштували. Цей рецепт – не жарт. Це втілення того, що я найбільше люблю робити – змінювати ваше уявлення про звичайні страви і вражати вас до глибини душі. Берете хрумкий шматочок та занурюєте в соус з хрону та сметани. Їсте та думаєте, що треба своє здивування передати іншим.

Драглі зі свинини

драглі зі свинини

Знаєте, що мене напружує у готуванні холодцю? Переживання «застигне чи не застигне». Мені хочеться бути впевненим у тому, що у мене на столі буде улюблена страва і як бонус – збережені нерви. М’ясо, спеції та желатин – ось і весь набір для простого холодцю, на який не треба витрачати пів дня. Подавайте драглі зі свинини як ви звикли: з соусами, картопляним пюре чи просто з хлібом.

Холодець зі свинини та курки

Холодець зі свинини та курки

Цей рецепт холодцю зі свинини та курки має цікаву особливість. Багато запеченого в духовці часнику. Це ми робитимемо, щоб він став солодким на смак та не мав притаманного йому різкого аромату. Потім перетрете його через сито в бульйон. Спробуйте! Це дійсно саме та насиченість та багатий смак, які ви шукали.

Готувати – це просто!

Завантаження...