Лимонад, квас чи компот. Освіжаючі напої від Євгена Клопотенка

Стежити за балансом рідини в організмі під обпікаючим сонцем особливо важливо, але вода це якось не цікаво. Тому літні напої стають щоденним мастхевом і на фізичному, і на моральному рівні: ну вам же хочеться не просто втамувати спрагу, але й зробити це яскравим напоєм зі стаканчика з льодом і соломинкою. Опцій зробити це стильно і смачно чимало. Тут вам і свіжий квас, і ягідний компот і лимонади з різними фруктами. Радимо спробувати кілька, щоб урізноманітнити своє літо.

Лимонад з ревеню

Поки ми маємо нагоду насолоджуватися сезоном ревеню, раджу спробувати літній напій із цієї рослини. Прохолодний лимонад з ревеню має приємний, не надто солодкий посмак. Якщо ви любите оригінальні смаки, цей напій вам сподобається. А позаяк ревінь скоро не буде аж таким доступним поширеним на магазинних ятках, встигніть приготувати його найближчим часом.

Лимонад з ревеню

Квас із полуниці

Якщо звичайний домашній квас видається вам різкуватим, приготуйте квас з полуниці, як у ресторані «100 років тому вперед». Він має гарний рожевий колір, легкий ягідний посмак і насправді досить легкий рецепт. Тут вам знадобиться лиш 1 кг полуниці, вода, цукор, родзинки та трохи терпіння, адже напій готується впродовж 6-7 днів. Якщо не хочете гратися з приготуванням надто часто, а напої подібні п’єте швидко, готуйте одразу на більшу кількість полуниці.

Квас із полуниці

Компот з черешні

Розуміємо, на початку сезону цієї ягоди класти її в компот ніхто не буде – спершу насолоджуємося нею без зайвої обробки. Але вже через пару тижнів компот з черешні буде справжньою знахідкою. Солодкавий смак цієї ягоди дарує компоту легкий і свіжий смак, менш кислий, ніж вишня. А якщо додати у настояний напій лід, ви можете опинитися в приємній залежності від цього компоту.

Компот із черешні

Лимонад з базиліком, лимоном і апельсином

Хоча ми звикли до того, що сезон цитрусових взимку, у середземноморських країнах лимони й апельсини не менш популярні влітку, та й освіжають вони чудово. Щоб зробити смак більш літнім, готуємо лимонад з базиліком, лимоном і апельсином, збалансовуючи смаки. Свіжий базилік робить напій сезонно літнім, лимон дає приємну кислинку, а апельсин урівноважує ситуацію.

Лимонад з базиліком, апельсином і лимоном

Компот із вишні та суцвіть бузини

Свіжу вишню знайти наразі складно, але ж бузина цвіте вже. А вона так чудово грає в різних напоях. Тому дістаємо заморожені ягоди та готуємо компот із вишні та суцвіть бузини, котрий ви точно полюбите після першого ж ковтка. Бузина дає дуже ніжний квітковий посмак, що пом’якшує кислинку вишні. Ви, звісно, можете додати ще якихось ягід до цього набору, щоб збагатити смак, але в такій комбінації суцвіття і ягоди розкриваються найкраще.

Компот з бузини і вишні

Читайте також

Завантаження...