Багато не буває. Як зберігати сало в домашніх умовах

Сало досить легко та довго зберігається, тому чому б не зробити стратегічний запас? Пересипте сіллю чи додайте різних ароматних прянощів та замаринуйте в розсолі в банці. Потім за потреби діставайте, нарізайте слайсами чи шматочками – хто як більше любить, і їжте з хлібом та гірчицею, хріном, зубчиками часнику чи цибулею. Ми вже розповідали, чим корисне сало, тому не гайте час, а зробіть різні його заготівлі.

Як зберігати сало

як зберігати сало

Основне – для зберігання сала необхідне прохолодне місце, бо за кімнатної температури воно «постаріє» за тиждень, тобто стане жовтим та з’явиться неприємний специфічний запах. Це трапиться і при зберіганні в холодильнику, якщо забути про сало на два та більше місяців. Такий продукт не можна вживати в їжу, бо через процеси окислення воно втрачає свої корисні властивості і може нашкодити.

В холодильнику

Сало добре зберігається в холодильнику за температури не більше +5-+7 градусів. Щоб воно не обвітрювалося та не просочувалося іншими запахами, загорніть в пергаментний папір та помістіть у поліетиленовий пакет, щільно його зав’язавши. Зберігайте до місяця солоне і мариноване, та декілька днів свіже. Копчене бажано з’їсти за тиждень. Якщо ви замаринували сало в розсолі, банку теж зберігайте в холодильнику до 3 місяців.

В морозилці

Якщо у вас багато сала, для подовження його терміну придатності розкладіть по герметичним пакетам та зберігайте в морозильній камері. Несолоне до місяця, солоне та мариноване до року. Щоб нарізати його, не розморожуйте весь шматок, скористайтеся гострим ножем.  У вас вийдуть гарні тоненькі слайси, які швидко розтануть за кімнатної температури.

Навіть, якщо вимкнуть електроенергію, морозильна камера ще буде тримати холод два дні та сало не розтане. Основне – без потреби її не відкривати. Також за бажанням заморозьте акумулятори холоду та у разі відсутності світла обкладіть ними сало в морозилці.

В льоху чи підвалі

Як правило, в льоху та підвалі підвищена вологість, тому для зберігання в цих місцях підійде тільки мариноване в розсолі сало та сухої засолки в банках.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...