Шкаралупа сама злетить. Як швидко очистити варені яйця

Можливо, десь в світі існують перегони, хто швидче очистить яйця, але я пишу тут не задля вашої участі у них. Мої лайфхаки покликані трішки спростити вам життя. Буває так, що шкаралупа погано відстає, тому кожне яйце треба ювелірно та повільно чистити. Морока ще та, давайте її позбудемося.

Як швидко очистити варені яйця

Я вам вже розповідав, як варити яйця і наголошував, що важливо після окропу їх одразу перекласти в льодяну воду та залишити в ній до повного остигання. Якщо у вас багато яєць та вода стала теплою, замініть її. Саме це допоможе шкаралупі добре від’єднуватися від яйця. Ще важливо знати, що свіжі одноденні варені яйця гірше очищаються, ніж ті, що полежали більше двох днів.

Тож ви наварили яєць, а далі – справа за швидкістю.

Починаємо з тупого кінця яйця. Напевно ви помічали, що кожне очищене яйце має невелику виїмку? Там при варінні збирається повітря та утворюється ніби як кишеня. Щоб швидко почистити, варто починати саме з цього кінця.

Катаємо по столу. Візьміть яйце, розбийте шкаралупу зі всіх сторін, а потім покладіть на стіл, трішки притисніть долонею та покатайте. Ви будете бачити, як шкаралупа сама відходить.

Видуваємо яйце. Розбийте яйце з обох кінців. трохи приберіть пальцями шкаралупу та покатайте на столі, трішки притиснувши долонею. Яйце буде все у тріщинах. Після беріть його в долоню та добре дмухніть з одного кінця. Варене яйце в прямому сенсі слова вилетить зі шкаралупи.

Потрібна столова ложка. Розбийте яйце з тупого кінця, трішки приберіть шкаралупу пальцями, а потім засуньте під неї столову ложку та обережно нею переміщайтеся поміж шкаралупкою та самим яйцем. Вона добре та швидко відходить.

Як швидко очистити варені яйця

За допомогою води. Розбийте яйце з усіх сторін, покладіть у склянку та заповніть на половину водою. Накрийте склянку долонею та гарно потрусіть над раковиною 3-4 секунди. Ви побачите, що шкаралупа наче сама злізла з яйця. Можете скористатися і банкою з кришкою.

Цей самий спосіб використовуйте і для очищення одночасно більшої кількості яєць. Візьміть скляну ємність з кришкою, викладіть в неї 3-4 яйця, заповніть наполовину водою, накрийте кришкою та гарно потрусіть. Відкривайте і вуаля, шкаралупа відстала.

Готувати – це просто!

Завантаження...