Оливковий майонез

  • Приготування
    10 хвилин
  • Порції
    1
  • Складність
    Легко

Існує думка, що оливковий майонез потрібно готувати неодмінно на основі оливкової олії. Але не потрібно забувати, що якісна оливкова олія має свою гіркоту і вельми насичений смак. І якщо приготувати майонез тільки з використанням оливкової олії, то його смак вийде дуже інтенсивним і навіть гіркуватим. Тому я пропоную приготувати цей соус з рослинної олії з додаванням оливкової. Тоді майонез вийде дуже ніжним, зі збалансованим смаком і приємною оливковою ноткою. Як завжди, все просто і швидко. 

Як приготувати оливковий майонез

Інгредієнти

Оливковий майонез: Покроковий рецепт

Крок 1

Для початку відокремте білки від жовтків. Білки відкладіть, вони нам не знадобляться. Жовтки ж з'єднайте з гірчицею в залізній або скляній мисці. Використовуйте велику миску, щоб зручніше було збивати масу вінчиком.

Крок 2

Трохи збийте вінчиком гірчицю з жовтками. Потім додайте лимонний сік і добре збийте масу до однорідного стану. Далі тоненькою цівкою вводіть в масу рослинну олію, при цьому постійно помішуючи.

Крок 3

В самому кінці введіть в масу оливкову олію для надання соусу приємного оливкового післясмаку. Добре перемішайте. Ваш ідеальний оливковий майонез готовий.

Готувати – це просто! 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...