Що спекти на Яблучний Спас. Найкраща випічка з яблуками

Щороку Яблучний Спас відзначається 19 серпня. Якраз в серпні починається сезон молодих ароматних яблук. Люди йдуть до церкви, щоб освятити фрукти, а потім пригостити ними рідних та друзів.  В це свято традиційно варили яблучне варення, компоти та випікали різноманітні пироги. Яблучний Спас припадає на Успенський пост, тому зазвичай, раніше страви були лише пісними, але з часом стала популярна й звичайна випічка. Щоб ви не думали, що приготувати, ми даємо цілу добірку ароматних пирогів на будь-який смак.

Яблучний пиріг з листкового тіста

випічка з яблуками

Це пиріг-перевертень, бо спочатку запікаються до рум’янності соковиті яблука та накриваються лисковим тістом, наче ковдрою, щоб утримати всередині всю соковитість фруктів. Потім готовий пиріг перевертається, і яблука вже зверху – такі карамелізовані, м’які та ароматні. Цей яблучний пиріг з лискового тіста створений для того, щоб прикрасити собою святковий стіл.

Клафуті з яблуками

випічка з яблуками

Тісто для клафуті робити дуже просто – змішуєте почергово всі компоненти і готово. У вас має вийти консистенція як на млинці. Фрукти оберіть солодкі та хрумкі. Єдине, якщо плануєте готувати клафуті з яблуками, майте на увазі, що ця випічка має повністю остигнути та стабілізуватися у формі.

Шарлотка з яблуками

випічка з яблуками

Ще один варіант випічки на свято – шарлотка з яблуками, яку дуже просто готувати. Тільки уявіть: пухке тісто та ароматні яблука об’єднуються в гармонійну страву. Вона не тільки неймовірно смачна, а ще з нею зручно прийти в гості.

Бісквіт з яблуками

випічка з яблуками

Бісквіт чимось схожий на шарлотку, але більш м’який та повітряний. З ним мороки немає – просто почергово додаєте компоненти в тісто та замішуєте, щоб не було грудочок. На свято зробимо бісквіт з яблуками, але ви тримайте цей рецепт в голові та наступного разу додавайте й інші ягоди та фрукти.

Пиріг з хліба та яблук

випічка з яблуками

Зі всієї добірки випічки, цей пиріг з хліба та яблук найпростіший. Робіть його навіть з самого ранку у свято, бо ви впораєтеся всього за 30 хвилин. Та й компоненти для нього потрібні ті, які зазвичай є вдома – хліб, яйця, цукор, вершкове масло та молоко.

Пиріг з яблуками з листкового тіста

випічка з яблуками

Для цього пирога не будемо замішувати тісто, а візьмемо готове листкове. Основне – розморозьте його в холодильнику. Потім викладайте в форму для запікання, а зверху яблука. Ось і все, така проста випічка. Та й не треба чекати, щоб пиріг з яблуками з листкового тіста остиг, розрізайте його гарячим та подавайте з кулькою морозива. Вона буде танути та наче соусом просочувати шматочок.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...