Євген Клопотенко у відео на YouTube каналі розповів, що смачного приготувати з відвареними макаронами

Часом не розраховуєш і відварюєш макаронів надто багато. Погодьтеся, що ситуація життєва і досить типова. На наступний день виймаєш пасту з холодильника й окрім як підсмажити її на пательні, нічого на думку не спадає. Саме про такі випадки йдеться у новому відео шефа. А рекомендує Клопотенко три рецепти оригінальних страв, які вразять поєднанням і компонентів, і смаків.

Перша має назву Maк енд Чіз з соусом бешамель. Ця страва дуже популярна в США. Може «бешамель» звучить трохи незрозуміло і лякає, але на справді за рецептом Євгена у цьому соусі лише кілька інгредієнтів і готується запечений Mac & Cheese вкрай просто.

Друга страва – це паста з картоплею. Ми не помилилися, це саме так. Виявляється в країні, де макарони – продукт майже культовий, пасту готують в тому числі й з бульбою! Для pasta e patate знадобиться мінімум складників, а Євген продемонстрував, наскільки швидко її можна зробити.

І на останок, шеф за ідеєю звертається до української кулінарної традиції та пропонує приготувати фаршировані макаронами вареники з апетитними смаженими шкварками! Тут Євген використав рецепт найпростішого тіста, тож і готується все дуже просто і легко.

Детальніше про приготування страв з макаронів дивіться у відео

Читайте також

Завантаження...