В Івано-Франківську відкрито новий ресторан «Інші» від Євгена Клопотенка

В Івано-Франківську відкрився другий заклад мережі «Інші» Євгена Клопотенка та Інни Поперешнюк, співзасновниці компанії «Нова пошта».

«Інші. Парк» відчинив свої двері у приміщенні, що знаходиться поблизу парка ім. Т. Г. Шевченка, між футбольним стадіоном та міським фонтаном. Як і перший ресторан мережі, що відкрився в березні у Львові, івано-франківський заклад продовжить виконувати важливу соціальну місію засновників. Вона полягає в тому, щоб забезпечувати харчуванням тих, хто з тих чи інших причин не має змоги заплатити. Нагадаємо, що за два місця роботи бістро у Львові, команда приготувала понад 30 тис. порцій із так званого «Меню №2».

інші

«Меню №2 завжди буде у всіх закладах «Інші». Це залізне правило і наш вклад у перемогу! Кожен, хто не може заплатити за страву з основного меню, може попросити в офіціанта «Меню №2» та отримати страву від шефа безкоштовно», – розповів Євген.

На відміну від закладу «Інші» у Львові, який працює у форматі бістро, «Інші. Парк» в Івано-Франківську буде представляти напрям українського фастфуду, а шеф-кухарями стануть Микита Силін та Саша Пасєка.

У меню: борщ том-ям, гострі крильця у соусі, верещака, курка з песто з бджіл, паляниця, пампушко-бургер та ще багато страв, більшість з яких представляють кулінарні коди України. “Я впевнений, що український фастфуд здатен завоювати світ і ми робимо перший крок до цього”, – сказав шеф.

інші

За словами Євгена, це неостанній заклад “Інші” в Івано-Франківську і невдовзі варто очікувати на відкриття кафе. Тож слідкуйте за анонсами.

Нагадаємо, що ресторан Євгена Клопотенка «100 років тому вперед» у Києві з перших днів війни працює над забезпеченням гарячого харчування військових та бійців територіальної оборони, готуючи щодня 1500 порцій.

Читайте також

Завантаження...