Як вибрати пательню

Сковорідка – кухонний девайс, без якого ми вже практично не уявляємо собі приготування страв. Вона потрібна всім і завжди. Але коли приходить час купувати пательню, найчастіше у нас розбігаються очі. І я вирішив трохи розповісти вам про те, яку вибрати пательню, щоб вона відповідала вашим потребам.

Ціна та якість

Ціни на пательні досить різняться. Виходячи зі свого особистого досвіду я раджу не вибирати як дуже дешеві варіанти, так і дуже дорогі. Найдешевші практично завжди не дуже якісні, але і найдорожчі не можуть її гарантувати на 100%. Тому мій вибір – середній ціновий сегмент. Рекомендую купувати пательні ціною від 700 до 1500 грн і просто міняти їх приблизно раз на рік.

Пательні, які я використовую

Розповім про три основних типи пательнь: гриль, з нержавіючої сталі та з антипригарним покриттям. Чому саме про них? Та тому що я користуюся ними практично кожного дня.

Пательня з нержавіючої сталі дуже швидко нагрівається і на ній виходить чудова апетитна золотава скоринка. Якщо ви хочете приготувати м’ясо або овочі так, щоб вони не були ніжними, мали насичений смак і скоринку, то ця пательня буде ідеальною. Наприклад, для приготування соте, рагу або плову. Готувати на цій пательні краще при високій температурі. Як правило, виробники таких пательнь рекомендують використовувати їх на 2/3 потужності конфорок. А ще одна з їх особливостей, що вони практично вічні. Їх можна дряпати, мити абразивними засобами, при цьому їх властивості не змінюються.

Пательня з антипригарним покриттям призначена для приготування ніжних страв. На ній ваші продукти ніколи не пригорять. Наприклад, якщо ви хочете приготувати ідеальну яєчню або омлет на сніданок чи найніжніші сирники, то ця пательня – саме те. Потрібно враховувати, що на пательні з антипригарним покриттям краще готувати на середній або маленькій потужності.

Пательня гриль чудово імітує вуличний гриль за рахунок своєї ребристої поверхні. Вони можуть бути як з антипригарним покриттям, так і без нього. Різниця тільки в тому, наскільки насиченим і красивим буде в підсумку колір вашого продукту. На смакові якості це особливо не вплине. Готувати на пательні гриль теж краще при високій температурі – тоді ваш стейк, овочі або риба всередині будуть дуже соковитими, а зовні з апетитною скоринкою і характерним смугастим малюнком.

Думаю, мої поради обов’язково допоможуть вам вибрати потрібну пательню і ваші страви стануть ще смачнішими!

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...