Як приготувати кукурудзу

Напевно, багато хто з вас полюбляє кукурудзу і з нетерпінням чекає на кожний новий сезон, коли можна приготувати солодкий і ароматний качан і насолодиться його божественним смаком. Як з’ясувалося, відварювання кукурудзи в воді – мало не єдиний спосіб приготування, з який знайомий пересічним українцям. Але я спробую підкинути вам ще кілька чудових ідей.

Відварна кукурудза

Тут все просто і зрозуміло, очистив качани, склав в каструлю, залив водою і відварив протягом 10-15 хвилин. Дістав, посолив і здобрив вершковим маслом – готово! Так, дійсно це найпоширеніший спосіб приготування качанів кукурудзи, але, на щастя, не єдиний. Навіть якщо говорити про варену кукурудзу. Спробуйте відварити кукурудзу в суміші звичайної води і молока в рівних пропорціях з додаванням 30-40 г вершкового масла. Зварена таким чином, вона буде мати ще більш ніжний і насичений смак.

Кукурудза в духовці

Як не дивно, але після публікації цього рецепта я раптом зрозумів, що про цей варіант приготування мало хто знав, а ті, хто знали, просто не користувалися. Насправді це дуже крутий спосіб, який мені подобається більше ніж відварювання. Смак у кукурудзи в духовці виходить трохи іншим, навіть структура зерен трохи інша. Крім цього ви можете спробувати запекти кукурудзу в фользі зі спеціями, як це зробив я в цьому рецепті, і тоді отримаєте просто божественний смак.

Кукурудза в духовціКукурудза на грилі

Це майже те саме, що кукурудза в духовці, тільки ще смачніше. Кукурудза на грилі – відмінний варіант закуски для будь-якого пікніка. Просочена димком і трохи обпалена жаром вугілля – вона неймовірно смачна. До речі для приготування кукурудзи на природі вам не обов’язково знадобиться решітка для гриля. Ви можете приготувати качани прямо на відкритому вугіллі, головне, не очищайте їх попередньо, а готуйте прямо в листі. Вони трохи обгорят, а кукурудза всередині приготується.

Сподіваюся, що спробувавши всі ці способи приготування, сезон кукурудзи ви будете чекати з ще більшим нетерпінням.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...