Вам теж стає більш затишно в оселі, коли з духовки доноситься аромат випічки? Уява вмить малює, як відкушуєте пухкенький та м’якенький пиріжечок чи шматочок пирога, запиваєте своїм улюбленим напоєм і нехай весь світ почекає. Це справді смакота, яка створюється досить просто, якщо мати під рукою перевірений рецепт. Саме такими ми й хочемо поділитися з вами. Приготуйте оригінальну випічку на свята, щоб пригостити колядників та щедрівників і загорнути у паковання та ще тепленьким принести в гості до найрідніших. Одним словом, створіть ту саму чарівну атмосферу любові, не зважаючи на те, що Україна зараз переживає нелегкі часи. Пустіть цю енергію на справдження найзаповітнішої мрії, яка наразі одна у всіх українців. А ще до процесу приготування залучайте дітей, бо вони обожнюють щось робити з тістом та передавайте рецепти, які мають як скарб пройти через покоління. Потім про них скажуть – українські, рідні, автентичні…
Гарбузовий пиріг з сиром
Ви любите чизкейк? Ми теж. От зараз нам захотілося зробити зимову інтерпретацію цієї страви та трішки її українізувати. Саме тому для начинки взяли сир та додали в нього пюре запеченого солоденького гарбуза. Але хочемо попередити, що в такому виконанні гарбузовий пиріг з сиром має всі шанси посунути з п’єдесталу любові знаменитий чизкейк – його захочеться їсти і їсти. Тому наша порада – готуйте трішки більше, ніж запланували. Навіть, якщо вам здається, що вистачить на всіх, все одно збільште кількість, бо без добавки не обійдеться.
Пиріг на кефірі з вишнею
Іноді здається, що смачна випічка повинна бути смачною тільки тоді, коли було покладено багато зусиль. Але ми так не вважаємо і більше того – маємо докази. Наш пиріг на кефірі з вишнею готувати дуже просто: не треба чекати, щоб тісто підійшло, додавати якісь секретні інгредієнти для більшої м’якості чи шукати певний сорт ідеальних за формою вишень. Їх ви придбаєте у найближчому супермаркеті в замороженому вигляді. На вагу чи в пакованні – це вже як забажаєте. Просто дотримуйтеся рецепта і все вийде!
Пиріжки з калиною
Так повелося, що калину перетирають із цукром для корисного чаю. Але ми це хочемо змінити. Якось прикро за наш національний продукт, адже він дуже корисний і заслуговує на більшу увагу. Ось наші пращури готували з цієї ягоди пиріжечки. Пропонуємо вам зануритися в нашу кулінарну спадщину і відчути цей зв’язок поколінь. Готуйте пиріжки з калиною, щоб спробувати новий оригінальний смак. Він вас здивує. Але в процесі на вас чекає одна проблема – аромат випічки настільки насичений, що просочується через усі щілини оселі та кличе більше гостей, ніж ви очікували.
Пиріжки з капустою
Готуйте таке саме тісто, як і на пиріжки з калиною, бо на молоці воно виходить дуже пухким, наче перина. А для начинки потушкуйте білокачанну капусту разом із квашеною і додайте зерна коріандру для більш насиченого багатого смаку. А ще нам подобаються пиріжки з капустою тим, що і після двох днів не втрачають своєї м’якості.
Яблучний пиріг
Пухкий пиріг на кефірі зі шматочками солоденьких яблук так просто готувати, що ви навіть погодитися це зробити святкового ранку на сніданок. А на Новий рік чи Різдво – тим паче, бо він стане окрасою на столі. Відрізаєте шматочок, а всередині тісто, що в процесі випікання заполонили бульбашки, які й створюють ту неповторну м’якість. І якщо притиснути пиріг руками, через кілька секунд він знову поверне свою форму. Просто якась магія. Зазвичай, яблучний пиріг подають охолодженим, але взимку розріжте його тоді, коли він ще не втратив тепло, та подайте з теплим молоком, какао чи капучино. На вас чекає справжнє задоволення.
Пиріжки з м’ясом
Пиріжки з м’ясом – це щось неймовірно рідне. Де б ви їх не куштували, відкушуєш шматочок і одразу в голові: «Я вдома». Пропонуємо до фаршу додати трішки соєвого соусу та томатної пасти, щоб зробити начинку соковитою та насиченою смаками. Подавайте пиріжки з м’ясом як закуску до святкового столу чи беріть з собою для прогулянки прикрашеним містом.
Готувати – це просто!