Як приготувати смачні страви нашвидкуруч

Добірка наших рецептів дозволить вам суттєво зекономити час на приготування їжі. Страви не тільки швидко готуються, а й мають у своєму складі високу поживну цінність для організму.  

Меню дня

Почніть день сніданком з манної каші, приправленої конопляною олією. Конопляна олія – це суцільне здоров’я, бо вона багата антиоксидантами, фітостеролами та поліненасиченими жирними кислотами омега-3 та омега-6. Конопляна олія продається у більшості магазинів країни й зараз на неї навряд, щоб був високий попит.  

Складовими омеги можна запастися і в обідню пору, приготувавши страву, в основі якої ситний хліб. Це може бути сандвіч з консервованим тунцем, або ж бутерброд з тапенадом. Слово «тапенад» можете не гуглити. Одразу нагадаємо, що це дивовижна густа намазка, яку готують у французькому регіоні Прованс з оливок та анчоусів. Іноземні анчоуси ми замінили на локальний продукт – кільку. Коли у ваших планах є вечеря, то за нашою рекомендацією приготуйте легкий салат, в складі якого є огірок, сир фета та кільця цибулі. І нагадуємо, що на приготування кожної зі страв вам знадобиться максимум 15 хвилин.     

МАННА КАША З КОНОПЛЯНОЮ ОЛІЄЮ

  Манная каша с конопляным маслом

Манна крупа чи не найпростіша у приготуванні. Просто додайте води чи молока, цукру чи солі. Саме так! З сіллю та рослинною олією – скуштуйте манну кашу з конопляною олією або ж можете розглянути нерафіновану соняшникову як альтернативу. Якщо ви боїтеся класичних для манної «грудочок», у нашому рецепті є секрети, які допоможуть цього уникнути. При чому у вашій кулінарній практиці  назавжди.

САНДВІЧ З ТУНЦЕМ ТА ЛИМОНОМ

Сэндвич с тунцом и лимоном

Поживний перекус для обідньої пори – сандвіч з тунцем та лимоном. Саме лимон на якомусь метафізичному рівні створює найкращий союз рибним компонентам у стравах. У рецепті ми говоримо про гриль, але сміливо використовуйте розігріту пательню, щоб зробити сандвіч тепленьким.

БУТЕРБРОД З ТАПЕНАДОМ

Бутерброд с тапенадом

Маленька чорноморська кілька неначе створена для бутерброда з тапенаду. Страва поживна і корисна, бо в її складі оливки, які ввібрали в себе енергію середземноморського сонця, та риба, насичена силою потужного моря.

САЛАТ З ОГІРКОМ І СИРОМ ФЕТА

Салат с огурцом и фетой

Огірок, сир фета та цибуля – основні інгредієнти салату, який можна приготувати менш ніж за 10 хвилин. Він прекрасно поєднується з мясними та рибними стравами, а за їх відсутності у раціоні салат з огірком і сиром фета може бути прекрасним доповненням до гарніру з відвареної крупи.

Готувати – це просто!

Завантаження...