Як приготувати спаржу смачно і швидко

Сезон української спаржі триває весь травень. Дуже приємно, що наші фермери зайнялися вирощуванням цього корисного і смачного продукту. Тепер вона стала більш доступна і як на мене, навіть трохи смачніше імпортної. 

У спаржі міститься дуже багато корисних речовин, а ще у неї просто божественний смак. Щоб відчути його в повній мірі потрібно правильно приготувати спаржу. І я розповім, як це зробити. 

Найголовніше, що ви повинні пам’ятати – спаржа готується дуже швидко. Тому коли ви її готуєте, не відходьте від плити, інакше спаржа стане м’якою і несмачною. Є кілька способів її приготування, але я поділюся з вами тим, яким користуюся сам. 

Для початку потрібно відрізати нижню частину спаржі – вона найтвердіша і жувати її не дуже приємно, тому сміливо відрізайте 2-3 сантиметри знизу. Далі потрібно очистити спаржу. Але це можна робити не завжди, а тільки в разі, якщо верхній шар стебла дуже твердий. І очищайте тільки в нижній частині, вгорі вона дуже ніжна і м’яка. 

Потім спаржу потрібно бланшувати в підсоленій киплячій воді протягом 1 хвилини і не більше. Відразу після цього дістаньте спаржу і перекладіть в миску з холодною водою, щоб зупинити приготування. Потім викладіть спаржу на паперовий рушник, щоб вода вбралася. 

В принципі, спаржа вже готова. Але я на цьому не зупиняюся. Максимум смаку від спаржі можна отримати, якщо додатково обсмажити її на вершковому маслі протягом 1-2 хвилин. Виходить просто божественно! Обов’язково спробуйте. 

Готувати – це просто! 

Завантаження...