Як почистити цитрусові

Щоб використовувати у стравах цитрусові, наприклад, грейпфрут або апельсин, необхідно отримати їх найкращий смак. А для цього треба виділити так зване філе. Тобто звільнити цитрус від шкірки і білих перетинок, щоб залишилася одна соковита м’якоть. І зараз на прикладі апельсина я розповім вам, як це зробити найбільш простим способом. А з тим, як почистити цибулю та правильно її нарізати для різних страв, ми вже розібралися у попередній статті.

Крок № 1. Як почистити апельсин

Спочатку зріжте нижню частину шкірки апельсина. Так плід зручно буде триматися на рівній поверхні. Потім зріжте і верхню частину шкірки. Далі починайте акуратно зрізати ножем шкірку разом з білою частиною під кутом 45 градусів від верхньої частини апельсина до нижньої. Білу частину потрібно неодмінно зрізати, інакше потім вона віддасть страві багато гіркоти і може зіпсувати смак. В результаті у нас вийде чистий круглий апельсин без шкірки.

Крок № 2. Як вирізати філе апельсина

В очищеному апельсині між часточками присутні білі мембрани. Саме через них часто нам складно пережувати апельсин. І для того щоб отримати філе, необхідно позбутися цих мембран.

Візьміть очищений апельсин в одну руку, а ніж в іншу. Підставте мисочку. І під кутом 45 градусів проведіть ножем спочатку біля однієї мембрани, потім біля іншої, як показано на відео. Таким чином у вас вийде чиста часточка апельсина, тобто філе, яка має дуже ніжний і приємний смак. Діючи так само, відокремте філе від усього плода. З решти апельсина можна вичавити в миску з філе трохи фреша.

Подібним чином ви можете отримати філе грейпфрута, лайма і будь-якого іншого цитрусового.

Філе цитрусових чудово можна використовувати для прикраси десертів, для додавання цитрусового смаку і соковитості салатам і основним стравам. Наприклад, можна приготувати чудовий кускус з апельсином або салат з цитрусовими і фетою.

Готувати – це просто!

Завантаження...