Як почистити та нарізати цибулю

Майже завжди нарізка цибулі – це сльози. А я хочу, щоб ви плакали, хіба що, від позитивних емоцій. Тому сьогодні я вирішив розповісти вам, як очистити і нарізати цибулю без сліз. А ще покажу кілька способів нарізки цибулі, які можна використовувати для приготування різноманітних страв.

Очищення цибулі

Перше і головне, що потрібно знати – ніколи не відрізайте нижній хвостик цибулини. Саме ця частина є головною причиною ваших сліз. Якщо ви його залишите, то з великою ймовірністю наріжете цибулину, не вронивши ані сльозинки.

Чистити цибулю можна абсолютно по-різному. Я розповім вам про свій улюблений спосіб. Відріжте верхній хвостик цибулини. Потім зробіть неглибокий поздовжній надріз від зрізаного верхнього хвостика до нижнього. Після цього руками відокремте лушпиння, воно буде відходити дуже легко. І потім просто зірвіть лушпиння біля основи.

Як порізати цибулю для соусу

Якщо вам потрібна цибуля для соусу, відокремте половинку цибулини, залишивши цілим хвостик, як я зробив на відео. Потім наріжте половинку цибулини спочатку уздовж, потім поперек. Чим дрібніші вам потрібні кубики, тим відповідно більше надрізів потрібно зробити. І потім просто порубайте цибулю кубиками. Така структура цибулі ідеальна для приготування соусів.

Як порізати цибулю для засмажки

Другий спосіб практично повторює перший. Різниця тільки в тому, що потрібно постаратися зробити якомога більше поздовжніх і поперечних надрізів. І потім нарізати цибулю якомога щільніше. В такому випадку нарізка вийде ще більш дрібною і чудово підійде для засмажки. Вона вийде ароматною і приготується дуже швидко.

Як нарізати цибулю пір’ями

Третій спосіб – нарізка пір’ям. Для цього потрібно просто нарізати половинку цибулини уздовж. Після цього у вас вийдуть своєрідне цибулине пір’ячко. На відміну від попередньої нарізки, яка залишає більше аромат цибулі, пір’я чудово впорається, якщо потрібно залишити структуру цибулі у страві.

Як нарізати цибулю півкільцями

Якщо ж нарізати половинку цибулини поперек, у вас вийдуть півкільця. Ця нарізка добра для довгого тушкування. Наприклад, для приготування плову або цибулевого конфітюру.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...