Як вибрати кухонний блендер

Стаціонарний блендер – це, напевно, найпопулярніший кухонний девайс після варильної поверхні та духовки. Особисто у мене питання його необхідності не викликає жодних сумнівів. Якщо ви готуєте, то він вам, безперечно, потрібний. Сьогодні я вирішив поділитися з вами своїми думками про те, як вибрати кухонний блендер, саме той, що вам потрібен.

Коли ви зайдете в супермаркет або на сторінку інтернет-магазину, щоб вибрати стаціонарний блендер, впевнений, ви будете спантеличені. Справа в тому, що всі вони дуже схожі один на одного і зрозуміти, який потрібен саме вам, досить складно. Як і в більшості випадків, справа криється в деталях, тому давайте про все по порядку.

Матеріал чаші

Яким би якісним не був пластик, з часом він покривається мікроподряпинами і мікротріщинами, в результаті чого починає неохайно виглядати, а також може вбирати запахи продуктів, які в ньому подрібнюють. Таких недоліків повністю позбавлені чаші, виготовлені зі спеціального загартованого скла. Вони чудово миються як у звичайній раковині, так і в посудомийній машині. Це вже багаторазово перевірено на моєму блендері Panasonic зі скляною чашею. Однак при виборі матеріалу чаші слід врахувати, хто буде користуватися блендером, бо скляна чаша досить масивна. Тож якщо ви купуєте такий блендер для своїх літніх батьків, можливо, легка пластикова чаша буде більш актуальна.

Конструкція лез і потужність

Зазвичай на цю деталь ніхто взагалі не звертає уваги. А даремно. Адже саме від конструкції лез буде багато в чому залежати, наскільки добре буде перемішувати і збивати продукти ваш блендер. Чим більші та довші леза ножа, тим простіше він буде подрібнювати і перемішувати продукти, а наявність зубців на лезі також сприятиме кращому змішуванню. А ще зверніть увагу на товщину самих лез – тут, ясна річ, чим вони товщі, тим краще. Потужність блендера теж впливає на його експлуатаційні характеристики. Чим більш потужний блендер, тим краще він буде справлятися з такими завданнями, як приготування паштету або крем-супу.

Блендер Panasonic

Додаткові функції і насадки

Якщо ви збираєтеся використовувати блендер для приготування смузі і охолоджуючих коктейлів, поцікавтеся, чи має та чи інша модель функцію подрібнення льоду. Упевнений, ідеальні коктейльні вечірки з таким блендером вам гарантовані. Багато виробників зараз стали постачати стаціонарні блендери з додатковими насадками. У моєму, наприклад, є насадка для подрібнення сухих продуктів. У ній можна перемолоти каву або спеції, перебити мигдальні або будь-які інші горіхи. Це дуже зручно, якщо постійно готуєш.

Що приготувати в блендері

Крім вітамінних коктейлів, смузі та збивання льоду стаціонарний блендер ідеально підійде для приготування ніжних крем-супів і легких печінкових паштетів. У скляній чаші з товстими стінками можна спокійно розміщувати гарячі продукти, що дозволить вам заощадити час при приготуванні.

Як доглядати за блендером

Головний догляд за цим кухонним девайсом зводиться до своєчасного очищення чаші. Причому, я дуже рекомендую не затягувати з мийкою, а робити це відразу після використання. Так це займе у вас якихось 2-3 хвилини.

Сподіваюся, мої прості поради допоможуть вам у виборі свого ідеального блендера, і ви зможете приготувати багато смачних речей для себе та своїх близьких.

Готувати – це просто! 

Завантаження...