Трохи Італії. Рецепт курячих котлет із локшиною з цукіні

  • Приготування
    20 хвилин
  • Порції
    2
  • Складність
    Помірно

Курячі котлети – всім звична щоденна страва, але, якщо її подати з локшиною з цукіні, то вона перетвориться на ресторанну. До того ж, дієтологи відзначають користь цього овоча.

Чим корисні цукіні?

  • Тільки уявіть, у 100 г цукіні міститься всього 17 калорій, а це означає, що продукт можна сміливо вживати тим, хто стежить за своєю вагою або худне. До того ж, цукіні багаті антиоксидантами, необхідними для захисту організму від вільних радикалів. Овоч можна готувати на грилі, додавши сіль і соняшникову олію, або запікати в духовці, присипавши сиром. До слова, цукіні й зовсім можна вживати в сирому вигляді, наприклад, із редискою. Дивіться покроковий рецепт за посиланням.
  • Цукіні в раціоні благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а все завдяки тому, що в складі багато води, а також розчинна й нерозчинна клітковина. Цукіні можна порізати слайсами, обваляти у борошні та обсмажити, а потім загорнути в рулетик, вибравши начинку з м’якого сиру або міксу слабосоленого лосося й домашнього майонезу.
  • Цукіні в раціоні – це профілактика проблем із серцем, а все тому, що в складі цього овоча є калій, який може допомогти знизити кров’яний тиск. Мені подобається ранок починати з простого сніданку – оладок із цукіні. Овоч потрібно натерти на крупній тертці, віджати зайву воду, додати яйце й трохи борошна. Готово! Можна викладати на пательню та смажити. Подавати зі сметаною й кропом. Утім, якщо готуєте цю страву на вечерю, то в сметану можна додати кілька зубчиків вичавленого часнику.
  • У цукіні міститься дві поживні речовини, які необхідні для здоров’я очей – вітамін С і бета-каротин. Також у складі є антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які накопичуються в сітківці та покращують зір або служать профілактикою вікових проблем із гостротою зору. Приготуйте курячі парові котлети з кабачком. Останній можна замінити на цукіні.

Мені ж подобаються цукіні за їх смак і що готувати їх дуже швидко, яку б страву ви не вигадали. Я експериментував із гарніром до соковитих курячих котлет і приготував локшину з цукіні. Вийшло дуже смачно, тому сміливо вам рекомендую.

Як приготувати курячі котлети з локшиною з цукіні

Інгредієнти

Трохи Італії. Рецепт курячих котлет із локшиною з цукіні: Покроковий рецепт

Крок 1

Візьміть 500 г курячого фаршу, посоліть, поперчіть, додайте до нього одне яйце й 3 ст. л. панірувальних сухарів. Добре перемішайте до однорідного стану.

куриные котлеты
куриные котлеты
Крок 2

Змочіть руки водою або соняшниковою олією та скачайте з фаршу невеликі котлетки діаметром близько 2 см.

котлеты из курицы
котлеты из курицы
Крок 3

Обсмажте котлетки на пательні з 1 ст. л. соняшникової олії до готовності. У них повинна з'явитися апетитна золотава скоринка.

обжариваем котлеты
обжариваем котлеты
Крок 4

Візьміть один великий цукіні або два маленьких, помийте й наріжте на тонкі смужки у вигляді локшини за допомогою спеціальної овочерізки.

соломка из цукини
соломка из цукини
Крок 5

Розігрійте пательню із соняшниковою олією та обсмажте один зубчик часнику, порізаний тонкими слайсами, протягом 30 секунд. Додайте локшину з цукіні та обсмажуйте її ще 30-40 секунд, періодично помішуючи.

Лапша из цукини с чесноком
Лапша из цукини с чесноком
Крок 6

Додайте сік лимона, перемішайте та приберіть із вогню. Відразу викладіть локшину з цукіні на тарілки, щоб вона не продовжувала готуватися на гарячій пательні. Подавайте з курячими котлетками.

лапша из цукини
лапша из цукини

Готувати - це просто!

Читайте також

Завантаження...