Дошки. Як вибрати і як доглядати

Мене часто запитують, які дошки кращі, як їх вибирати і як правильно за ними доглядати. Ось зовсім недавно я запустив продаж дощок у своєму інтернет-магазині і до цього вивчив про дошки все. І зараз я все це розповім вам.

Які дошки краще вибрати

Якщо вибирати між пластиковими і дерев’яними дошками, то я завжди раджу вибирати дерев’яні. Бо при обробці та нарізанні продуктів дрібні частинки пластику можуть відділятися від дошки і потрапляти до вашої їжі. Ви можете навіть цього не знати. Тому краще використовувати дерево. На мою думку найкращі дошки з дуба. Тому для своїх дощок я вибрав саме це дерево.

Як доглядати за дерев’яними дощечками

У дерев’яних дощечках найголовніше – це правильний за ними догляд. Якщо в процесі експлуатації ваша дерев’яна дошка трохи змінила форму і стала опуклою, це не страшно. Потрібно просто помити її м’яким миючим засобом, протерти рушником і поставити сушитися вертикально. Після цього дошка поверне свою колишню форму. Та зберігати дощечки краще в горизонтальному положенні. Але і в принципі я раджу мити дошки тільки м’якими миючими засобами під проточною водою, ні в якому разі не в посудомийній машині. Ніколи не замочувати і після миття обов’язково відразу видаляти надлишки води.

Щоб дошки не змінювали форму і не мали пошкоджень, не сушіть їх біля будь-яких обігрівальних приладів. Також не рекомендується ставити що-небудь у холодильник на дерев’яних дощечках або ж запікати в духовці чи розігрівати у мікрохвильовці.

Щоб дошка довше вам прослужила, я рекомендую раз на тиждень протирати її невеликою кількістю будь-якого рослинної олії. Вона створює своєрідний захисний шар, через який не проходять і не залишаються всередині ніякі аромати. І плюс це зберігає гарний колір.

Думаю, мої поради допоможуть утримувати ваші дощечки в ідеальному стані, і ви порадуєте себе і близьких ще не одним гастрономічним шедевром!

Готувати – це просто! 

Читайте також

Завантаження...