Паста

Популярні рецепти

Всі Рецепти пасти

Показати ще

ПАСТА: РЕЦЕПТИ ІТАЛІЙСЬКОЇ ПАСТИ ВІД КЛОПОТЕНКО

Що ми знаємо про Італію? Хтось знає про неї більше, хтось менше, а хтось зовсім без розуму від неї. Якщо деякі люди мріють про Італію, а інші ставляться до неї абсолютно байдуже, то все одно є одна річ, в якій вони напевно сходяться. Вони люблять італійську кухню. І пасту. Саме це слово згадується першим при згадці цієї спекотної країни. До того ж, пасту все пробували. Вона швидко і легко готується, і має безліч варіацій подачі і рецептів.

Складно знайти людину, яка б не любила пасту. Грубо кажучи, паста складається з двох частин. Це макарони і соус до них. Самі макаронні вироби самі по собі визнаються вчиненими. Любителям пасти найчастіше зовсім не важливо, з чим її подають: з сиром, сиром, морепродуктами, грибами або м’ясом. Від будь-якої страви вони отримують рівне задоволення.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ПАСТИ: СПРАВЖНЯ ІТАЛІЙСЬКА ПАСТА

Паста, яка існувала спочатку, разюче відрізняється від тієї, яку сьогодні знаємо всі ми. Вона варилася дві години і після обов’язково посипалася сиром, солодкими спеціями, корицею або цукром. Спочатку, римляни створили свій прообраз пасти. Це були широкі смуги тонко розкачане тісто. А різноманітні форми макаронних виробів вже почали надавати в Середні століття.

Але появою пасти такою, яка вона на столах у сучасних сімей, люди зобов’язані саме арабам. Вони винайшли сушку, для того, щоб брати з собою макаронні вироби в подорожі ще напередодні 9-го в. н.е. Завдяки цьому, з домашньої кухні виробництво пасти перейшло на потік, і її почали поставляти в різні країни світу. Вона довго зберігалася, легко готувалася і тому набула широкого поширення по всіх континентах.

ВИДИ ПАСТИ: РЕЦЕПТИ ЛАЗАНЬЯ, СПАГЕТТІ І ПАСТА карбонара, Болоньєзе, ПРІМАВЕРА

Всі види пасти просто не злічити. Вона ідеально поєднується з будь-якими продуктами, підходить для вегетаріанського і дитячого меню, може подаватися з соусом або просто в гарячому вигляді з маслом. Її комбінують з м’ясом, зеленню, овочами і грибами, постійно винаходячи нові рецепти. Однак деякі види пасти традиційно вважаються класичними. це:

  • Карбонара, з беконом, пармезаном і яєчним соусом
  • Прімавера, з овочевим соусом
  • Болоньєзе, з яловичим фаршем, часником і томатом
  • Лазанья, з широких плоских листів

ПАСТА І СМАЧНІ РЕЦЕПТИ СОУСІВ З ФОТО: ЯК ВИБРАТИ пасту

Приготувати пасту не смачно практично неможливо! Головне, правильно вибрати самі макаронні вироби. Запам’ятайте, що справжня італійська паста виготовляється з борошна твердих сортів пшениць, дурум, і містить не менше 12 г білка на 100 г продукту. Це дуже важливо, тому що не дотримання цих стандартів може позначитися не тільки на зовнішньому вигляді і смак страви, але і на вашій фігурі.

Щоб приготувати смачну пасту, ви завжди можете скористатися рецептами на нашому сайті. Вони перевірені і містять всі необхідні підказки та поради щодо її приготування. До того ж, в моїх рецептах немає дорогих інгредієнтів і складних процесів, а значить, ви з легкістю зможете відтворити будь-який з них на своїй кухні!

Завантаження...