Глазуровані овочі

  • Приготування
    20 хвилин
  • Порції
    2
  • Складність
    Легко

Глазуровані овочі – звучить дещо екзотично, але насправді все дуже просто. Це не якийсь заморський сібас або фарширована устрицями дорада. Це звичайні речі. І це швидше навіть не рецепт, а техніка приготування, яка називається вона “глазурування”. Цьому я навчився у Франції. І найпрекрасніше тут, що таким способом можна готувати абсолютно все овочі. Особливо добре виходять коренеплоди – в якості основної страви або для гарнірів. У цьому рецепті я використовував моркву, але ви можете взяти будь-які інші овочі і переконається наскільки це просто і смачно.

ЯК ПРИГОТУВАТИ ГЛАЗУРОВАНІ ОВОЧІ

Інгредієнти

Глазуровані овочі: Покроковий рецепт

Крок 1

Морквину очистіть і наріжте на невеликі шматочки - на полоси або кружечки, що вам більше подобається. Головне щоб вони були не дуже товсті і не дуже тонкі і обов'язково однакової форми. Нарізані овочі викладіть в невеликий сотейник. Додайте масло, воду, мед і дрібку солі. При бажанні мед можна замінити цукром.

Крок 2

Дуже важливо налити воду так, щоб вона покривала моркву не більше ніж на один сантиметр. Поставте сотейник на середній вогонь. Виріжете кружечок з пергаменту (він називається "картуш") і накрийте їм моркву зверху замість кришки. Це потрібно для того, щоб пар виходив, а аромати залишалися. Якщо у вас немає пергаменту, використовуйте фольгу, виконавши в ній маленьку дірочку.

Крок 3

Готуйте моркву на середньому вогні протягом 15 хвилин. Якщо ви помітили, що рідина википає, а морква ще тверда, додайте трохи води. Головне тут запам'ятати - морква повинна бути м'якою, але не розвареною. В кінці приготування, видаліть пергамент і перемішайте моркву, щоб глазур рівномірно розподілилася.

Готувати – це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...