blank

Квашені яблука з сіном та без солі. Унікальний та автентичний рецепт

  • Приготування
    30 днів
  • Порції
    10
  • Складність
    Помірно

Ви любите квашені яблучка? Нарізати шматочками, викласти на тарілку з різними соліннями, а потім смакувати ними з ароматним м’ясом на грилі чи запеченою рибою. Ідеально! Зазвичай, щоб стався процес ферментації, необхідно додати сіль, а ми пропонуємо рецепт без неї. Бо у нас є особливий інгредієнт. Для забезпечення кисломолочного бродіння використаємо сіно та житнє борошно, як робили наші пращури. Квашені яблука вийдуть твердими, ароматними та особливо корисними.

Взимку ферментовані страви надзвичайно актуальні. Нам потрібні надійні джерела вітамінів й інших корисних елементів, тому квашена капуста теж має знайти місце у вашому щоденному меню.

Поради з приготування квашених яблук

Для квашення підходять тверді кисло-солодкі яблука пізніх сортів. Симиренка – найкращий вибір. Дуже бажано, щоб усі плоди були однакового розміру, тоді процес квашення буде рівномірним. Сіно нам потрібно пахке, лугове. Зазвичай, його продають в поліетиленовому пакуванні у відділах для домашніх тварин чи у зоомагазинах. Будь-яке інше сіно, яке не упаковано, ми брати не радимо, бо воно може бути брудним. Воду ми використали звичайну – питну, не кип’ячену. Квасили яблука в 10 л бочці, яка призначена для харчових цілей. Якщо у вас такої немає, підійде великий пластиковий контейнер з кришкою.

Як приготувати квашені яблука

Інгредієнти

Квашені яблука: покроковий рецепт

Крок 1

Помийте 4-4,5 кг яблук Симиренка. На дно бочки викладіть половину сіна, а на нього – фрукти.

Крок 2

Розмішайте 200 г житнього борошна у 2 л прохолодної води та залийте в бочку.

Крок 3

Зверху викладіть іншу частину сіна та залийте водою, щоб повністю покривала яблука. Ми використали ще 2 л. Зважайте на вашу ємність, але не збільшуйте кількість води більше, ніж на 500 мл, бо не запуститься процес бродіння.

Крок 4

Залиште ємність з яблуками в прохолодному місці на 30 днів. Раз в 10 днів перемішуйте. Після процес бродіння завершиться і далі продовжуйте зберігати в прохолодному місці.

Крок 5

Якщо вам потрібно, щоб яблука були під рукою, перекладіть їх в 3-літрову чисту банку та залийте рідиною з бочки без сіна. Ставте в холодильник.

Квашені яблука
Квашені яблука
Готувати – це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...