Інжир з сиром брі і хлібними крихтами

  • Приготування
    25 хвилин
  • Порції
    2
  • Складність
    Легко

Під час навчання в Le Cordon Bleu, я жив в одній дуже гостинній паризькій сім’ї. Готував для них, в основному, я. По-іншому і бути не могло, адже я відразу ж окупував кухню. Аж якось одного ранку я прокинувся від шаленого аромату сиру брі, що ввірвався до моєї кімнати.  Пішов до кухні, відкрив духовку, спробував і закохався. І це почуття закоханості не минає досі. Ви тільки уявіть: ніжний м’який інжир, що пустив солодкий сік і тане в роті, трохи солонуватий брі та запашні хлібні крихти, хрускіт яких поєднується з  інжирним насінням. Лише три інгредієнти  дарують нереальну насолоду. А ще ця страва божественно смачна, як в гарячому, так і холодному вигляді.

ЯК ПРИГОТУВАТИ Інжир з сиром БРІ і хлібними крихтами

Інгредієнти

Інжир з сиром брі і хлібними крихтами: Покроковий рецепт

Крок 1

Білий хліб поріжте на невеличкі кубики і підсушіть у розігрітій до 100 градусів духовці протягом 20 хвилин. Якщо у вас лишилися сухі білі крихти хліба, використовуйте їх.

Крок 2

Помийте 4-6 плодів інжиру, зріжте верхній хвостик і трохи нижньої частини, щоб вони стали більш стійкими і не перегорталися при запіканні.

Крок 3

За допомогою ножа зробіть глибокі хрестоподібні надрізи в кожному плоді. Але не слід розрізати інжир повністю.

Крок 4

Приблизно 80 г сиру брі поріжте невеличкими кубиками або продовгуватими шматочками.

Крок 5

Вставте в інжир по кілька шматочків сиру. Якщо у вас залишиться ще трохи порізаного сиру, викладіть його зверху на інжир.

Крок 6

Викладіть інжир на деко або в керамічну форму для запікання і посипте зверху хлібними крихтами. Запікайте інжир в розігрітій до 180 градусів духовці 15-20 хвилин, або поки сир добре не розплавиться.

Готувати - це просто!

Рецепт розроблений для книги «Зваблення їжею» видавництва «Книголав».

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...