Як приготувати яйце пашот

Яйце пашот – це напрочуд простий і, напевно, найсмачіший спосіб приготування яєць, який винайшли французи. Мені здається, що ні один з інших способів не здатний так яскраво передати смак свіжого яйця. Тому, якщо ви ще не навчилися готувати яйце пашот, то зараз саме час це зробити. Я розповім, як приготувати яйце пашот і з чим його краще подавати.

Отже, для того, щоб зварити яйце пашот вам знадобляться свіжі яйця з холодильника. Повірте, це дуже важливо, і якщо не дотримуватися цих правил, може нічого не вийти, і замість акуратно звареного яйця в каструлі ви побачите незрозумілу білу субстанцію.
Приступимо до готування. Налийте у підходящу каструлю близько двох літрів води і доведіть її до кипіння. Тут теж є дуже важливий момент. Вода, в якій вариться яйце, не повинна кипіти, а тільки перебувати на межі кипіння.

З приводу оцту є дуже велика кількість різних думок. Він потрібен лише для того, щоб краще згорнувся білок. Я особисто думаю, що можна добре впоратися і без нього. Але якщо ви хочете, додайте в каструлю столову ложку оцту. Вінчиком або великою ложкою зробіть в каструлі невелику воронку.

Как сварить яйцо пашот

Акуратно розбийте яйце в мисочку або чашку, щоб не пошкодити жовток, і вилийте його в центр воронки. Продовжуйте помішувати воду ложкою, щоб яйце не прилипло до дна каструлі. Варіть яйце протягом 2 хвилин.

как приготовить яйцо пашот

Вийміть яйце з води за допомогою шумівки, дайте воді стекти або викладіть яйце на паперовий рушник, щоб вода увібралася. Якщо раптом у вас по краях утворилися нерівності з білка, можете акуратно видалити їх ножицями або ножем.

как приготовить яйцо пашот

Рецепти страв з яйцем пашот

Як на мене, найпопулярніші страви з яйцем пашот – це яйця Бенедикт і яйця по-флорентійськи. Перша страва – смачні тости з беконом, цибулею і голландським соусом, які прийнято подавати на сніданок. Друга страва – не менш смачний припущений шпинат із яйцем. Його можна подавати на сніданок або використовувати в якості легкого перекусу.

яйцо БенедиктА ще яйце пашот можна використовувати, як соус для приготування салатів або пасти. Спробуйте приготувати традиційний салат олів’є із яйцем пашот, і ви здивуєтеся цьому ніжному смакові. Також ви можете використовувати його у приготуванні форшмака, додавши разом із яйцями, звареними на круто.

Упевнений, що тепер ви не будете боятися готувати яйця таким способом, і ваші страви стануть ще смачнішими.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...