Як правильно готувати млинці

Всі ми знаємо, як готувати млинці, мало не у кожній родині є свій унікальний рецепт. Ніби як ця страва дуже проста, але якщо не знати кілька правил, то млинці можуть не вийти або вийти недостатньо добре. І я вирішив розповісти вам про те, як правильно готувати млинці, щоб вони виходили ідеальними.

Ингредиенты для блинов

Кількість інгредієнтів для млинців

Я готував млинці незліченну кількість разів. І у мене вже є своя ідеальна пропорція інгредієнтів для тіста: 340 г молока, 130 г борошна і 2 яйця. Змішайте всі інгредієнти, а потім додайте невелику кількість соняшникової олії для пружності, цукор на свій смак і дрібку солі для балансу смаків.

Якщо після перемішування інгредієнтів у вас у тісті залишилися грудочки, раджу процідити його через сито, всі грудочки залишаться у ситі, а тісто вийде ідеальної консистенції.

Хорошо перемешайте

Як правильно смажити млинці

На розігріту пательню вилийте 1 ополоник тіста. Підвищіть температуру, а через кілька секунд знову знизьте до середньої і продовжуйте смажити на ній. Коли на поверхні з’являться бульбашки, це означає, що можна вже перевертати млинець. Смажте на другому боці буквально 30 секунд.

Нехай ваші млинці будуть ідеальними! Готувати – це просто!

Как жарить блинчики

Читайте також

Завантаження...