Куранто з овочів

  • Приготування
    4 години 30 хвилин
  • Порції
    4
  • Складність
    Складно

Сьогодні я хочу розповісти вам про один стародавній рецепт приготування продуктів. Він налічує понад тисячу років і до сих пір вважається традиційним способом приготування в Чилі і Аргентинській Патагонії. Колись я дізнався про нього з захоплюючого серіалу Chef’s table. Це фільм для тих, хто не просто любить готувати, а по-справжньому живе їжею. В одному з епізодів шеф Френсіс Мальман повідав про цей дивовижний давній спосіб приготування продуктів, і я вирішив у що б то не стало його повторити. У ньому немає нічого складного, але вам знадобляться гладкі камені і відкрите повітря. Ви відразу подумаєте про мангал або казанок на багатті, але я вас здивую – ми будемо готувати куранто з овочів прямо в грунті.

Як приготувати куранто з овочів

Інгредієнти

Куранто з овочів: Покроковий рецепт

Крок 1

Викопайте яму глибиною 50-60 см і розпаліть в ній велике багаття. Овочі помийте і замаринуйте із сіллю, перцем і спеціями. Використовуйте суміш різних приправ, чим насиченішим буде маринад, тим ароматнішою і смачнішою вийде страва.

костер для куранто
костер для куранто
Крок 2

Коли дрова добре розгоряться, викладіть зверху гладкі камені. Зачекайте 20-30 хвилин, поки дрова повністю прогорять, а камені добре нагріються.

как приготовить куранто
как приготовить куранто
Крок 3

Викладіть на камені зелені гілки, а зверху покладіть овочі, загорнуті в чисту щільну тканину. Закрийте пакет з овочами щільним шаром зелених гілок і засипте зверху землею. Готуйте овочі в землі близько 4 годин. Розкопайте яму, акуратно витягніть овочі і подавайте на стіл. Таким способом ви можете готувати не тільки овочі, але і рибу або м'ясо.

овощи в земле рецепт
овощи в земле рецепт

Готувати - це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...