Качка по-пекінськи на багатті

  • Приготування
    5 годин 30 хвилин
  • Порції
    4
  • Складність
    Помірно

У більшості людей при згадці качки по-пекінськи напевно виникне асоціація з стравою з китайського ресторану, що цілком логічно, але мало хто подумає, що її досить легко можна приготувати в домашніх умовах. У цьому рецепті я не претендую на абсолютну автентичність, але можу абсолютно точно сказати, що смак виходить максимально наближений до оригіналу. У будь-якому випадку качка по-пекінськи на багатті – дуже святкова і церемоніальна страва за якою можна зібратися в колі родини або друзів.

Як поєднувати спеції, дивіться тут

Качка по-пекінськи на багатті: покроковий рецепт

Інгредієнти

Качка по-пекінськи на багатті: Покроковий рецепт

Крок 1

Качку очистіть від залишків пір'я і видаліть всі нутрощі. Обріжте кінчики крил, залишивши тільки плечові фаланги. Натріть качку сіллю і перцем.

утка рецепт приготовления
утка рецепт приготовления
Крок 2

Розпалить велике багаття. Ви повинні спалити достатню кількість дров, щоб жар тримався до чотирьох годин - саме стільки вам знадобиться, щоб качка повністю приготувалася. Передбачте над багаттям металеву конструкцію на яку можна буде повісити качку.

готовим на костре
готовим на костре
Крок 3

У великій мисці змішайте мед, соєвий соус, подрібнений часник і імбир. Додайте порубані трави і пластівці перцю чилі.

маринад для утки
маринад для утки
Крок 4

Викладіть качку в миску з маринадом і ретельно розподіліть маринад по качці. Зробіть їй невеликий масаж, так вона просочиться краще і буде набагато смачніше. Залиште качку в маринаді на годину-півтори.

утка в маринаде
утка в маринаде
Крок 5

З двох боків качки протягніть товстий дріт. За нього ми будемо підвішувати качку над тліючим вогнищем. Коли дрова прогорять, підвісьте качку над вугіллям на висоті близько 50 см. Готуйте близько двох годин, після цього переверніть качку і готуйте ще 2 години. Час від часу перевертайте вугілля. Вам потрібно підтримувати достатній рівень спека, тому в кінці приготування ви можете опустити качку трохи нижче над рівнем багаття.

утка по-пекински
утка по-пекински

Готувати - це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...