Сливи в апельсиновому сиропі

  • Приготування
    40 хвилин
  • Порції
    1
  • Складність
    Легко

У сезон слив настає просто щось парадоксальне. Кілька місяців на всіх прилавках лежать тонни цих фруктів, але ніхто не хоче їх купувати. Сливи, мабуть, до душі тільки осам, що літають навколо. Знаєте, як я дізнаюся, що настав сезон слив? Мені дзвонять знайомі та кажуть: «Женя, а тобі не потрібні сливи для варення? А то у мене їх дуже багато, і я не знаю, що з ними робити». Або: «Женя, дай якийсь рецепт, щоб був зі сливами». Так сливи постійно вриваються в моє інформаційне поле.

Ну що ж. Хотіли дізнатися, як приготувати сливи? Ось рецепт. Тільки це не консервовані сливи, я так в минулому році робив. Вийшло досить непогано. Але цього разу я вирішив приготувати зі слив щось солоденьке. Наприклад, сливи в апельсиновому сиропі. Мммм … тепер це моя нова улюблена страва. Вона нагадує мені про Францію, тому що багато французьких десертів – саме такі. Не забудьте перед тим, як будете їсти, покласти зверху на гарячі сливи кульку ванільного морозива.

яК приготувати Сливи в апельсиновому сиропі 

Інгредієнти

Сливи в апельсиновому сиропі: Покроковий рецепт

Крок 1

У сотейник насипаємо цукор, кладемо вершкове масло, наливаємо трохи води і додаємо трохи меду. Ставимо на середній вогонь.

Крок 2

З одного апельсина знімаємо цедру. Два апельсина філетуємо (очищаємо від шкірки, прибираємо кісточки і плівочки).

Крок 3

Кидаємо апельсини в сотейник, готуємо на повільному вогні 10 хвилин (важливо, щоб вода не повністю покривала апельсини, а лише на половину).

Крок 4

Додаємо цедру одного апельсина. Випарюємо, поки сік не зменшиться в два рази.

Крок 5

Сливи розрізаємо навпіл, прибираємо кісточки, кидаємо в сотейник і варимо 20 хвилин. Мені попалися гарні сливи, тому я їх не розрізав і приготував цілими. Залежно від соковитості апельсинів і слив час приготування може змінюватися. Головне, щоб все не википіло і не пригоріло, а залишалося соковитим.

Крок 6

Коли сливи будуть готові, разом з апельсиновим сиропом викладаємо їх в тарілку і кладемо зверху кульку морозива.

Готувати – це просто! 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...