Песто-пхалі

  • Приготування
    10 хвилин
  • Порції
    1
  • Складність
    Легко

Соус песто – класичний соус на основі листя базиліку з кедровими горіхами і пармезаном. Суть приготування цього соусу полягає в тому, що всі інгредієнти потрібно перебити в ступці (сьогодні зручніше це зробити в чаші блендеру). Кедрові горіхи не завжди можна купити в супермаркеті, та коштують вони досить дорого, тому в цьому рецепті я спробував замінити їх звичайними волоськими, а пармезан не додав зовсім. Що ж у мене вийшло? У мене вийшло начебто песто, але і чимось схоже на грузинську закуску пхалі, тільки з базиліком. Тому я вирішив назвати цей соус песто-пхалі. Як і класичний варіант соусу песто, моє песто-пхалі підходить для заправки пасти, як доповнення до страв з м’яса і птиці і як просто паста, яку можна намастити на хліб.

Як приготувати соус песто-пхалі

Інгредієнти

Песто-пхалі: Покроковий рецепт

Крок 1

З гілочок базиліку обірвіть листя. Це важливо, тому що якщо використовувати в соус стебла, вони можуть сильно гірчити і соус не буде таким ніжним.

Крок 2

Всі інгредієнти викладіть в ступку і розітріть до пастоподібного стану. Приготований соус можна зберігати в холодильнику, в цьому випадку я рекомендую покрити його зверху оливковою олією, таким чином ви продовжите термін зберігання до декількох тижнів.

Готувати - це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...