Грибна юшка: оригінальний рецепт з селерою

  • Приготування
    2 години
  • Порції
    4
  • Складність
    Легко

В українській кулінарній традиції відвар для перших страв називається юшкою. Вона може бути овочевою, м’ясною чи з риби, або на основі грибів, які в нашій країні споживають у більшості регіонів. Пропонуємо вам рецепт пісної юшки з білими грибами, яку дуже просто приготувати. До цієї страви ми додали запашний корінь селери, який робить цю страву неповторною і божественно смачною.

Ще одна юшка з грибами та щипаними галушками стане в пригоді, коли буде врожайний рік на гриби. Вона дуже ароматна та смачна.

СЕКРЕТ ПРИГОТУВАННЯ ГРИБНОЇ ЮШКИ З СЕЛЕРОЮ

Щоб пісна грибна юшка у вас вийшла ароматною та поживною, радимо приготувати корінь селери за нашою рекомендацією. Звісно, що до грибної юшки можна додати й сирий корінь селери, але, повірте, – у духовці цей коренеплід проходить майже магічний обряд перетворення. Після запікання селера стає кремовою, м’якою, карамелізує свій природний цукор та концентрує весь смак. Для цього селеру посоліть, загорніть у фольгу і відправте в духовку на півтори години. До речі, після такого методу приготування корінь селери можна використовувати в багатьох інших стравах. Наприклад, готувати пюре з селери, додавати до м’ясного фаршу чи робити одним з інгредієнтів у овочевих салатах.

Грибна юшка: покроковий рецепт

Інгредієнти

Грибна юшка: оригінальний рецепт з селерою: Покроковий рецепт

Крок 1

Приготуйте всі інгредієнти для грибної юшки з селерою. Розігрійте духовку до 180 градусів. Візьміть 100 г кореня селери, ретельно потріть його щіткою для коренеплодів, щоб відмити від ґрунту. Обсушіть паперовим рушником. Потім селеру посоліть, загорніть у фольгу, і відправте в духовку на півтори години або доки вона не стане м’якою. Коли корінь селери охолоне, наріжте його невеликим кубиком.

Крок 2

Свіжі білі гриби (200 г) протріть вологим паперовим рушником та наріжте шматочками середнього розміру. Цибулину очистьте і дрібно поріжте. Білі гриби та цибулю обсмажте на пательні з рослинною олією, поки цибуля не стане прозорою. Заморожені гриби можна одразу викласти на пательню.

Крок 3

У каструлю налийте 1 літр води та доведіть до кипіння. Додайте 3 шт. картоплини, порізані невеликим кубиком, цибулево-грибну піджарку і запечену селеру. Варіть юшку до готовності картоплі. Наприкінці приготування додайте сіль, перець та дрібно порізаний кріп до смаку.

Готувати - це просто!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *

Читайте також

Завантаження...