Відомо, що якісний йогурт без штучних підсолоджувачів може бути корисним для мікрофлори кишківника, оскільки він містить пробіотики. Але виявляється, що це далеко не всі переваги для здоровя, які несе нам цей скромний продукт.
Ось чому варто їсти йогурт щодня
- Допомагає при схудненні: йогурт зменшує вироблення кортизолу та стероїдних гормонів, що знижує ризик ожиріння. До того ж сам продукт є низькокалорійним, тому може стати ідеальним перекусом між основними прийомами їжі.
- Зміцнює імунітет. Здоровий кишківник важливий не лише для травної системи, від складу кишкової мікрофлори залежить міцність нашого імунітету та навіть настрій.
- Однією з переваг вживання сиру для жінок є те, що він уповільнює розвиток дріжджових інфекцій.
- Регулює високий кров’яний тиск: вміст магнію в йогурті робить його чудовим продуктом для зниження високого кров’яного тиску.
- Вживання 1 склянки йогурту може забезпечити майже половину вашої добової потреби в кальції.
Коли краще їсти йогурт
Взагалі не має жорстких правил, коли краще їсти йогурт. Але ось кілька загальних рекомендацій.
Йогурт не радять вживати натщесерце, оскільки шлункові соки знищують корисні бактерії, що містяться в ньому. Найкращим часом для йогурту вважаються дві години після основного прийому їжі.
Йогурт може бути частиною корисного сніданку, особливо для тих, хто хоче скинути зайві кілограми. Але варто доповнити його іншими продуктами: гранолою, кашею або фруктами.
Як перекус між основними прийомами їжі йогурт ідеальний, оскільки містить багато білка, вітамінів та водночас мало калорій.
Кому не можна їсти йогурт
На жаль, йогурт може бути не для кожного. Людям з алергією на молочні продукти варто повність утриматися від нього. А людям з непереносимістю лактози слід з обережністю ставитися до споживання йогурту і відмовитися від продукту при перших симптомах болю в шлунку.
Відмова від відповідальності. Ця стаття має ознайомлювальний характер. Перш ніж вживати той чи інший продукт, проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем або дієтологом.