ТРАДИЦІЯ ДАРУВАТИ ПОДАРУНКИ: НОВОРІЧНИЙ КОНКУРС ВІД FRANKE

НОВОРІЧНИЙ КОНКУРС ВІД FRANKE

Мені здається, у нас з вами з’явилася добра традиція. В цьому році, як і в минулому, я хочу подарувати комусь із вас набір кращої в світі посуду від Franke Україна. Щоб ви готували і отримували шалене задоволення. Цей посуд ідеальний за всіма параметрами. По-перше, нереально стильний: матове сріблясте покриття, плавні вигини, любов в кожній деталі. По-друге, він витримає всі ваші кулінарні експерименти і з часом стане тільки краще. А через те, що посуд зроблений з суперякісної хірургічної сталі, ваша їжа буде мати найчистіший смак. Тому що покриття не вступає в хімічну реакцію з продуктами. Божественно.

Отже, що ж в наборі? Там крута пательня, в якій можна навіть запікати, кухлик і дві каструлі – це просто мрія.

Як отримати посуд Franke:

  1. Перейдіть на сайт https://franke.klopotenko.com/
    2. Зареєстрйтеся.
    3. Щочетверга на сайті буде з’являтися 1 нове питання, на яке ви повинні відповісти. Всього за час конкурсу буде 3 питання.
    4. Конкурс закінчується 30 грудня 2018 року.
    5. Серед усіх, хто правильно відповів на питання, я за допомогою жеребкування (в прямому ефірі) виберу 1 переможця і оголошу його.

Увага! При реєстрації обов’язково вкажіть свій номер телефону. Щоб я, вибравши переможця, зміг йому зателефонувати і сказати, що набір посуду тепер його.