Смачна закуска за 20 хвилин. Як приготувати сир камамбер і з чим поєднувати?

Камамбер – це м’який сир із коров’ячого молока зі скоринкою, на поверхні якої зростає біла пліснява. Цей продукт має ніжний грибний смак.

Я точно знаю, якщо в холодильнику є сир камамбер, вважайте швидка й смачна закуска за 20 хвилин готова. Його можна додавати в салати, зверху викладати дрібними шматочками на солону вівсяну кашу, вживати з медом, сезонними фруктами і овочами, а також запікати в духовці та готувати на грилі.

Як приготувати камамбер?

как приготовить камамбер

На грилі. Камамбер на грилі для мене – це 100% літня страва, а все тому, що, як правило, вона найпершою з’їдається на пікніку. Усе, що необхідно – це камамбер викласти на решітку й з двох сторін смажити по 4 хвилини, щоб з’явилися чорні смужки від гриля, але камамбер не розтікся. Потім перекласти шматок сиру в фольгу та залишити на сітці ще на 10 хвилин, щоб він розплавився. Також можна обернути в кілька шарів фольги і поставити сир на вугілля, почекати 6 хвилин, зняти і можна вживати зі свіжоспеченим батоном. Останній відриваєте і вмочуєте в камамбер.

У духовці. Камамбер можна готувати і в духовці, а попередньо підсмажити на пательні гриль, або пропустити цей етап. Візьміть цілий камамбер, зробіть зверху хрестоподібні надрізи, додайте зверху 1 ст. л. оливкової олії й дрібно нарізаний зубчик часнику, загорніть у фольгу та відправте в духовку на 15 хвилин готуватися при температурі 180 градусів. Утім, від часу приготування залежить консистенція камамберу. Якщо хочете, щоб сир розтікався, готуйте 15-20 хвилин, якщо тягнувся і був пружним, скоротіть час до 11-13 хвилин.

Камамбер у клярі. Сир камамбер можна навіть смажити. Для цього наріжте його на рівні шматочки, потім кожен шматочок обваляйте спочатку в борошні, потім занурте в збите яйце з молоком або вершками і обваляйте в сухарях. Повторіть цю процедуру двічі, а потім готуйте шматочки камамберу у фритюрі або обсмажте шматочки на вершковому маслі з усіх боків.

Із чим поєднувати камамбер?

Полуниця. Камамбер ідеально поєднується з фруктами і ягодами. Так, наприклад, можна взяти полуницю, розрізати на дві частини і приготувати на грилі, потім на деко викласти цілий камамбер, полуницю гриль, додати горіхи за смаком, полити 2 ст. л. меду й 1 ст. л. оливкової олії та поставити в духовку на 20 хвилин запікатися при температурі 180 градусів.

Груша. Мені подобається робити тости з приготованого будь-яким способом камамберу, слайсами соковитої груші та хліба. Останній можна не використовувати, а просто взяти шматочки камамберу загорнути в слайси груші – тут все залежить від ваших смакових уподобань.

Фініки. Візьміть великі фініки, видаліть кісточку, а всередину помістіть невеликий шматочок камамбера, а зверху будь-який горіх. Запікайте в духовці 20 хвилин при температурі 180 градусів. Це дуже смачна закуска, правда, її необхідно з’їсти, доки гаряча.

Насправді я вище розповів про найпопулярніші поєднаннях камамберу, але можна експериментувати і міксувати цей сир із будь-яким конфітюром – цибулевим, апельсиновим, яблучним і ягідним. Смачне поєднання камамберу з печеним гарбузом, запеченим інжиром і виноградом гриль, а також з солоною карамеллю й горіхами пекан, із чорничним джемом, з кленовим сиропом і ложкою бренді або віскі.

Які спеції додавати в камамбер?

У цьому розділі у мене одна порада – експериментуйте. Як правило, камамбер поєднують з розмарином, чебрецем, часником, перцем чилі й медом. Але цілком можна спробувати й інші мікси, наприклад, з цедрою апельсина, лимона або лайма.

Готувати – це просто!

Читайте також

Завантаження...