Національна кухня: коли традиція стає концепцією?

Національна кухня: коли традиція стає концепцією?

Мене дуже засмучує, що у всіх ресторанах з українською кухнею крім борщу, вінегрету і вареників часто більше нічого і немає. Це занадто обмежене уявлення про національну кухню і до жаху стереотипно. Все від того, що комусь просто лінь зануритися в історію і спробувати покопатися в сотнях джерел, щоб знайти особливі рецепти. Можливо, рестораторам просто страшно братися за невідоме і пропонувати людям спробувати страви, які вони ще не їли. А раптом їм не сподобається. І перші, і другі багато втрачають. Тому що навіть не уявляють, наскільки українська кухня багатогранна і виходить за рамки нашого звичного уявлення і не схожа ні на яку іншу кухню світу.
Не вірите мені?
Тоді приходьте 31.07.18 на public talk про національну кухню та про те, як ресторани вплітають її в свою концепцію. Не думайте, що я там буду на самоті щось розповідати. Крім мене, про національну кухню, як про частину культурного коду, розкажуть круті ресторатори – Діма Борисов і Кемал Сейтвелієв. Ми спробуємо відповісти на питання, які сьогодні особливо актуальні, як серед рестораторів, так і серед всіх шанувальників національної кухні.
Що таке національна кухня і наскільки традиційність є основою успіху концепції, який оптимальний формат таких закладів і чи існує універсальна модель їх позиціонування, наскільки потрібно занурювати відвідувачів в історію того чи іншого блюда і багато іншого.
Різні погляди, різний досвід. Так що буде цікаво.

Дізнатися подробиці і придбати квитки на захід можна за посиланням: 

https://www.facebook.com/events/2160458154185972/