Де поїсти у Києві: відомий кулінар розповів про свої улюблені заклади

У Києві розташовані сотні різноманітних ресторанів, пабів, кав’ярень, гастрономічних лавок.. Тому вибрати щось одне – дійсно справа не з легких.

Переможець кулінарного шоу “МастерШеф 5” і засновник гастромайстерні Confiture Євген Клопотенко поділився із сайтом “24” своїми улюбленими місцями в Києві та особливим секретом про те, де можна покуштувати справді найсмачніші страви.

Якщо це має бути українська їжа – то це “Канапа” на Андріївському узвозі. Там дуже класно інтерпретована українська кухня. Ще є “Картата потата” – там дуже прості страви, без заморочок.

Якщо хочеш скуштувати м’ясо – то найкраще в Україні м’ясо готують в “Сільпо” на вулиці Полярна. Там продають справжнє американське м’ясо. Воно коштує десь 1 200 гривень за кілограм.

Отже, ти купуєш це м’ясо і прямо при тобі його готують – по собівартості. Якщо тут стейк буде коштувати 600 гривень, то в ресторані ви за нього заплатите 2-3 тисячі гривень. Кращого м’яса я не їв, чесно. Нехай воно дорожче на 20-30% ніж усюди, проте краще їсти дорожче, але менше.

Коктейлі – кращі всього в “Паравозі” чи “Алхіміку”. Це дійсно два кращих місця.

Under Wonder – це кращий ресторан в цілому.

Якщо хочеш швидко поїсти – це мережа Oliva. Це не фастфуд, але там дуже швидко готують. Їжа – там просто стабільний “норм”. Я поїм там і мені буде “ок”. Я не буду щасливий, але мені буде “ок”.

В кожному закладі я шукаю свою їжу. Нещадавно був у Pizza Veterano – це такий собі паб, з простим дизайном, але “трушною” італійською піцою. Чудове поєднання якості та ціни.

Є ресторан сучасної китайської кухні BAO. Там дуже хороші десерти. Раніше мені здавалось, що кращі десерти в Honey. Але після спілкування з працівниками, ці десерти для мене втратили душу. Зараз нікому вже їх не раджу.

Якщо кава – то це EspressoHolic на вулиці Хорива. Там кімнатна маленька – два на два. Але коли туди не приїдь, завжди є черга. Там реально найкраща кава.

Із рибних ресторанів – це гастролавка “Черноморка”. Там найкраща риба в Києві. Там маса свіжої риби, яку при тобі ж і приготують. Що по цінам – там устриці по 29 гривень.

Я можу купити їх 10 штук і наїстися так, щоб плакати. Хоча здавалось би, устриці можуть мають бути дорогими. Але можна купити три штуки на 100 гривень.

З’явився такий ресторан “Жизнь Замечательных Людей”. От у них трендово і хіпстерсько дорого. Там смачна і класна кухня, але невеликі порції. Щоб поїсти – це треба десь 800-900 гривень. Якщо я плачу за їжу – то мені хочеться, щоб це було адекватно. От у них смачно, але неадекватно.

Це дивні місця. Я не беру до уваги пафосні заклади. Ці місця не треднові, але вони смачні. В кожне місце я приїжджаю заради однієї-двох страв. Немає такого закладу, щоб все було супер смачно.

Джерело: 24tv.ua

Де поїсти у Києві. Євген Клопотенко поділився своїми улюбленими місцями в Києві
Распечатать рецепт
Голоса: 0
Оценка: 0
Вы:
Оценить этот рецепт!
 Порции
 Порции
Распечатать рецепт
Голоса: 0
Оценка: 0
Вы:
Оценить этот рецепт!
 Порции
 Порции
Поделиться: