Битва титанів. Кулінарний батл між Україною та Італією і США у виконанні Євгена Клопотенка

«Чужому научайтесь, і свого не цурайтесь» – взявши за основу цю цитату Тараса Шевченка, Євген Клопотенко послідовно розвінчує наші власні міфи, що кухні інших країн значно кращі, ніж українська.

От і зараз, український шеф аргументовано доводить, що у нас з італійцями та американцями досить багато схожих страв, які просто називаються по-іншому. Так-так, вони майже ідентичні, але є нюанс… Наші смачніші, бо… смачніші. І все тут.

Розглянемо на прикладах.

Перший батл. Італійські ньокі проти українських палюшок

Це ж одне і те ж, лишень іншої форми. І якщо вам здається, що краще за італійців ці картопляні “галушки” ніхто не готує, то це тільки тому, що не куштували наші рідні палюшки. А може пробували, та тільки не розпробували. У новому відео Євген Клопотенко розповідає, як саме їх готувати, а головне, чим присмачувати, щоб не відірватися. (Обережно, спойлер!  Вам треба шкварочки чи кавалок масла).  А ще в нагоді стане наш покроковий рецепт варених картопляних палюшок зі шкварками.

До речі, якщо ви не знали, палюшки називаються так, бо схожі на пальці – довгенькі та заокруглені на кінці.

Другий батл. Класичні американські хеш-брауни проти дерунів

Євген розповів, про свої відчуття, коли вперше спробував цю легендарну страву, подорожуючи Штатами. Це було розчарування, яке звучало приблизно так: «Навіщо ви зіпсували наші деруни фритюром?». Ну, дійсно, навіщо?

Якщо ж ви хочете спробувати по-справжньому смачні тертюхи (так ще називають деруни), то шукайте провірений рецепт. Приготуйте деруни на крупній тертці, як пропонує шеф, і тоді ніякі хеш-брауни не перевершать традиційну українську страву.

Третій батл. Мінестроне проти українського овочевого супу

Знаменитий італійський суп досить смачний. А може, це тому, що крізь нього, якщо вгледітись, проглядає український за духом овочевий суп. До речі, «мінестроне» – то і є “суп” італійською, точніше “великий суп”. Все просто, як виявляється.

На цей раз Євген Клопотенко пропонує готувати смачний овочевий суп без картоплі, але з селерою. Смак – вражаюче багатогранний. Але якщо хочете картоплю, то хай буде картопля. Без питань.

Але у будь-якому разі, головна фішка запаморочливо смачного овочевого супу – в правильно приготовленому бульйоні. Хочете дізнатися секрет, дивіться відео.

Крім трьох рецептів і купи лайфхаків приготування українських страв, там є дещо і про французькі страви. Хочете дізнатися, що шокувало Євгена Клопотенка, коли він вивчав найвитонченішу кухню світу? Тоді не зволікайте з переглядом.

Деталі та секрети приготування трьох українських страв дивіться у відео

 

Читайте також

Завантаження...